رشید 128 دوشنبه 26 تیر 1396 10:21 ق.ظ نظرات ()
پروتكل ها برنامه هایی هستند كه سرمایه داران و اقتصاددانان یهود برای ویران كردن بنای مسیحیت ، قلمرو پاپ و دست آخر اسلام،آن را تنظیم كردند...

یكی از اسناد تكان دهنده ای كه سراسر جهان را در بهت و حیرت فرو برد و عكس العمل ها و برخورد های متفاوتی را باعث شد ، كتابی است به نام پروتكل های جلسات زعمای صهیونیسم كه مجموع 24 گزارش جلسه ای در تعیین خط مشی و نحوه عمل صهیونیست هاست . مطالب این كتاب از آنجا كه گزارش جلسه های داخلی و سری صهیونیست هاست ، به كلی عاری از تعارفات معمولی و سیاسی وكاملأ بی پرده و صریح است و درست به همین دلیل است كه از یك سو خباثت و طینت جنایت پیشه این دشمنان بشریت را نشان می دهد وازسوی دیگر سخت حیرت انگیز و شگفتی آور است . از همان روز اول پیدایش آن هم ، صهیونیست ها با تمام توان و نیرو سعی كردند نسخه های آن را نابود كنند و نقد های مفصل در رد آن بنویسند و به هر حال آن را مخدوش یا بی ارزش و یا فراموش شده ، قلمداد كنند .
آنچه در این كتاب آمده قبل از سال 1901 میلادی تدوین و تنظیم شده است ، اما چنان با وقایع سده اخیر انطباق دارد كه گوی مجریان سیاست های امپریال صهیونیستی دنیا ، دقیقأ این كتاب را پیش رو گذاشته و مو به مو آن را اجرا كرده اند .
برای پرده برداشتن از راز وحشتناك نهفته در روحیه یهودی _ صهیونیستی و انگیزه آن ، كمتر به عمق موضوع توجه كرده ایم، اگر بخواهیم به این راز كه یهودیان نسل اندر نسل برای یكدیگر به ارث گذاشته اند ، پی ببریم باید پروتكل های دانشوران صهیون را بخوانیم ، چرا كه در آن خبر های یقین آوری است : صهیونیسم پوشش خارجی یهودیت جهانی است . صهیونیسم ، فراماسونری و یهودیت جهانی هر سه یك چیزند . یهودیت جهانی یك حركت جوشیده از تلمود است (خاخام های یهودی طی سال های متمادی شرح ها و تفسیر های خودسرانه و گوناگونی بر تورات نوشته اند كه همه آنها را خاخام یوخاس در سال 1500 میلادی جمع آوری نموده و به اضافه چندكتاب دیگر كه در سال های 1230 و 1500 میلادی نوشته شده بودند ، به نام «تلمود» یعنی دیانت و آداب یهود جمع آوری كرد. این كتاب نزد یهودیان بسیار مقدس و در ردیف « تورات » و « عهد عتیق» قرار دارد).
كلمه دانشوران به معنای یك باند و گروه مخفی از بزرگان یهود است كه در اثنای انقلاب فرانسه موجودیت مخفی خود را تجدید كرد و در نیمه سده نوزدهم ، در روزگار كار ماركس (نظریه پرداز ) به حركت خود ادامه داد و در ربع پایانی این قرن فعالیت خاصی از خود نشان داد و سرانجام در سال 1897 نخستین كنفرانس صهیونیسنی جهانی خود را به ریاست دكتر تئودر هرتصل در شهر بال سوئیس برگزار كرد . در این كنفرانس سری نبود كه پروتكل ها بوجود آمد ، بلكه از قبل توسط یكی از بزرگان یهود آماده شده بود . به اعتقاد محققان غربی این شخص – آشرگینزبرگ - از یهودیان اودسا بوده است كه در دنیای نویسندگییهود ، به نام مستعار «احد هاآم» یعنی یكی از مردم شهرت دارد .
علت روشن شدن این نقشه وحشتناك آن بود كه در سال 1897 هنگامی كه قطب های صهیونیسم ،كنفرانس ویژه خود را در شهر بال تشكیل داده بودند ، گروهی از پلیس تزاری روس كه از مسكو آمده بودند ، ساختمان محل تشكیل كنفرانس را به آتش كشیدند و صهیونیست های در جلسه از ترس خود پا به فرار گذاشتند . در نتیجه افرادپلیس وارد سالن شدند و اوراق و صورتجلسات و یادداشت های روی میز را جمع آوری كرده و آن را به مسكو انتقال دادند. برنامه یهودی كنایه از 24 فصل است كه چكیده تفكرات اهریمنی یهود را در دستیابی به سلطه بر جهان از طریق یك حكومت جهانی پس از ویران كردن روسیه ارتودكس ، اروپای كاتولیك ، قلمرو پاپ و سرانجام اسلام ، در خود جای داده است . حكومت جهانی یهود یعنی اجرای هدفی كه اصولا یهودیان _ بنا به اعتقاد خودشان _ آفریده شده اند تا بعد آن كه مصیبت های اسارت بابلی به بركاتی مبدل شد تا قوم برگزیده به این سرنوشت دست یابد ، آن را تحقق بخشند و حكومت جهانی یهود همان اوتوكراسی از نسل داود است و دیگر اقوام و ملل علی رغم اختلافات دینی ، نژادی ، زبانی ، جغرافیایی ، رنگ و پوست حیوانی بیش نیستند .اصول و قواعدی كه غرائز سركش یهودیان را وا می دارد تا بر اساس آن دست به كشتار انسان های بی گناه غیر یهود و بعضأ یهودی بزنند ، در روحیه تجمع و یورش ریشه دارد .تجمع و یورش یك فلسفه خونبار یهودی ، قبلی و تلمودی است . كسانی كه در دهه پایانی سده نوزدهم پروتكل ها را پدید آوردند ، روحیه خونریزی و وحشیگری خود را برای اجرای قانون اساسی پروتكل ها از كتاب وحشتناك تلمود گرفته اند .
كلمات صهیون و صهیونیسم به این صورتی كه امروز مصطلح است بیش از یك قرن سابقه ندارد . در حالیكه مقابله صاحبان این اندیشه با خود اسلام از 1400 سال پیش و از اولین روزهای ابلاغ پیام حضرت محمد(ص) شروع شده است .
صهیون در اصل نام تپه ای در اورشلیم یا بیت المقدس است . هنگامی كه داود(ع) در قرن 11 قبل از میلاد از حبرون (الخلیل) به بیت المقدس نقل مكان كرد ، كاخ خود را بر فراز این تپه بنا نمود و واژه صهیون به مرور زمان مفهوم حكومت دینی یهود را به خود گرفت .

  ادامه دارد ...